Унікальність продукту NSI Polish Pro

Унікальність продукту NSI Polish Pro

nsi polish proPolish Pro – це відповідь NSI на вирішення проблем, пов’язаних з манікюром на натуральних нігтях.

Традиційно, манікюр на натуральних нігтях представляє багато проблем для майстрів та їхніх клієнтів. Основними проблемами є тривалий час висихання лакового покриття (часто манікюр пошкоджується до того моменту, як клієнт вийде від майстра) та відшаровування від пластини нігтя вже після двох – трьох днів після нанесення лаку.
Polish Pro – це відповідь NSI на ці проблеми – нове покоління лаку для нігтів.

Інші компанії пропонують на нігтьовому ринку продукт – “гель-лак”. По суті – гібрид гелю та лаку для нігтів, що здатний полімеризуватися.

NSI Polish Pro відрізняється від них і є більш складнішим комплексом.

Порівняно із простою сумішшю гелю та лаку, Polish Pro – це сукупність багатьох різних складових компонентів, результатом яких є максимальна еластичність манікюру та педикюру на натуральних нігтях. Цими компонентами є олігомери, мономери, фото ініціатори, розчинники та інші складники. Це є все те, що утворює Полі-Олігомери.

Що ж такого особливого в Полі-Олігомері? Це тонка, в’язка формула, яка накладається так само просто як лак, при цьому володіючи наступними характеристика, які не притаманні простому лаку:

  • полімеризується в присутності UV чи LED випромінюванні, усуваючи таким чином проблему тривалого часу висихання;
  • забезпечує міцність, стійкість до подряпин, гнучкість і адгезію, які дозволяють носити манікюр протягом повних двох тижнів;
  • продукт легко знімається при розчиненні в ацетоні (7-10 хв.) із наступним зняттям при застосуванні апельсинової палички.

Що робить Polish Pro і його революційний Полі-Олігомер унікальним порівняно з продуктами, що сьогодні представлені на ринку?

– Формула має чудову дисперсію кольору з дуже невеликим поділом (це забезпечує насичений колір продукту).

– Менш леткий, а отже менше випаровування – продукт не змінює свою консистенцію до останньої краплі.

– Продукт легко усувається без зайвих зусиль – його не потрібно грубо зчищати апельсиновою паличкою або пушером.

– NSI робить свої власні дослідження та розробки, тому виробляє продукт найвищої якості.