Продукція

Фірма NSI – Nail Systems International виробник №1 професійної продукції для моделюванні нігтів

Більше 80 років NSI займає передову позицію в дослідженнях, розвитку та виробництві інноваційних продуктів з виграшними перевагами для професійної сфери догляду за нігтями. Вони закріпили традицію створювати передові продукти, які обирають майстри нігтьової естетики. Хіміки NSI постійно задовільняють попит на нігтьовому ринку.

“NSI співпрацює з нігтьовими майстрами з цілого світу. Прислуховуємось до їх потреб, відповідаємо на питання і впроваджуємо необхідні новинки. Ми турбуємось про те, щоб спеціалісти виконували свою працю з пристрастю і задоволенням” – Рік Слак, Президент NSI.

Відвідати сайт: www.nsiukraine.com

BCL SPA – Bio Creative Labs SPA – сертифікована органічна продукція для догляду за тілом

Засновник Bio Creative Labs, Джейсон Фрімен, є представником третього покоління підприємців в індустрії краси. Сім’я Джейсона заснувала Freeman Cosmetic Corporation, всесвітній бренд краси та догляду. З 2002 року починається історія Bio Creative Labs – професійної лінії для СПА-сервісу.

Сьогодні BCL SPA – це нова лінія продуктів для сучасних умов.

Це не просто косметичні засоби – це якість Вашого життя.

Це перша довершена лінія професійних SPA-продуктів з сертифікованими органічними інгредієнтами. Продукти зроблені відповідно до високих стандартів краси за формулами, що не містять агресивних хімічних складових чи консервантів.

Сьогодні продуктам BCL SPA – довіряють професіонали у різних куточках світу.

Відвідати сайт: www.bclspaukraine.com